Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie


Nagłówek

Aktualności

Zwiększenie dofinansowania do projektu „PWP EuroBOT”

13 maja 2014 roku, Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, wręczyli aneks zwiększający dofinansowanie do projektu „PWP EuroBOT" , realizowanego przez Zespół Szkół im. prof. Franciszka Leji w Grodzisku Górnym. Projekt jest współfinansowany przez...

Analiza sytuacji na rynku pracy w woj. podkarpackim w 2013 roku

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przedstawiającą charakterystykę ogólnych zjawisk i tendencji zachodzących na podkarpackim rynku pracy w ubiegłym roku.

Spotkanie z Seniorami

Na zaproszenie dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, Tomasza Czopa przedstawiciele uniwersytetów trzeciego wieku uczestniczyli w spotkaniu poświęconym Nowej Perspektywie Finansowej UE na lata 2014 – 2020.

Targi Edukacji i Pracy w Tarnobrzegu

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zaprasza na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 14 maja br.   Targi rozpoczną się o godz. 10.00 w hali widowiskowo-sportowej...

Regionalny Plan Działań na Rzecz Zatrudnienia na 2014 rok zatwierdzony

Uchwałą Nr 343/8187/14 z dnia 29 kwietnia 2014 roku Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął Regionalny Plan Działań na rzecz Zatrudnienia na 2014 rok.

Wyświetlanie 571 - 575 z 581 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę