Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie


Nagłówek

Aktualności

 • Targi Edukacji i Pracy w Tarnobrzegu

  Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zaprasza na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się 14 maja br.   Targi rozpoczną się o godz. 10.00 w hali widowiskowo-sportowej...

 • Regionalny Plan Działań na Rzecz Zatrudnienia na 2014 rok zatwierdzony

  Uchwałą Nr 343/8187/14 z dnia 29 kwietnia 2014 roku Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął Regionalny Plan Działań na rzecz Zatrudnienia na 2014 rok.

 • Jarmark Zawodów w Krośnie

  Swoją przyszłość zawodową chciałbyś związać z przemysłem szklarskim, a może myślisz o przekwalifikowaniu? Poznaj zawody związane z przemysłem szklarskim. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krośnie zaprasza do udziału w Jarmarku Zawodów.

 • Bezpieczna praca bez granic

  Czy za pośrednictwo pracy można pobierać opłaty i czy oferty EURES są sprawdzone? To najczęstsze wątpliwości podnoszone przez uczestników spotkania informacyjnego pn.: „Bezpieczna praca bez granic”, które zostało zorganizowane przez przemyski oddział zamiejscowy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

 • Ogłoszenie o konkursie otwartym nr 44/POKL/8.2.1/2014

  Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza konkurs otwarty nr 44/POKL/8.2.1/2014 na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 8.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wyświetlanie 811 - 815 z 818 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę